Wrzuta

Poznaj bohaterów
50SS Hawaje

Tede, Rafał Dobry Wariat i zwycięzca konkursu wspólnie odkryją nieznane lądy, sprawdzą się w sportach i kto wie co jeszcze... Trzymajcie za nich kciuki i nie przegapcie – 50 stanów świadomości na Hawajach!

Konkurs zakończony!
Ekipa 50SS już pakuje walizki!

Wkrótce startujemy z pierwszymi relacjami z Hawajów.


TEDE

Muzyk, tekściarz, raper, producent muzyczny / telewizyjny, przedsiębiorca, osobowość telewizyjna. Prowadził programy w Viva, MTV, Polsat, TVN Turbo.

Charyzmatyczna Gwiazda o wyjątkowo dużej wiarygodności
- kultowa postać pokolenia 25-35Asia Litwin

Choć młoda, startuje z seniorami, a na koncie ma już tytuł wicemistrzyni świata 2009 i mistrzyni Europy 2011. Joanna kitesurfing trenuje od 12. roku życia. Dzisiaj jest w czołówce światowego rankingu.

Rafał Dobry Wariat

Wyłowiony z tłumu i ochrzczony bohaterem przez użytkowników – Rafał Dobry Wariat! Jego nieoficjalny fan page na Facebooku liczy już sobie ponad tysiąc fanów.

Nikt nie wie, jak on dokładnie wygląda, co je na śniadanie oraz dlaczego na każdym zdjęciu wygląda niewyraźnie. Jednak to człowiek legenda, o którym jeszcze długo będzie się mówić.

Kaśka

Specjalistka od spraw niemożliwych, CAD master, na serwetkach w kawiarni majstruje plany swojego wymarzonego domku z palmy!

Uwielbia wyzwania, przygody, dziwne zwierzęta, siedzenie po nocach do 4 nad ranem i filmy o transformersach. Od tygodnia pracuje nad najnowszym modelem bikini z kokosów, bo Hawaje będą wycieczką jej życia!