Wrzuta

Epizod S04: 3D

Miejsce: Hawaje

Zanim opublikujemy ostatni film (kompilację) mamy dla Was niespodziankę. Kino 3D! Pędzimy do najbliższego kiosku wyposażonego w odpowiednie binokle, włączmy play i oglądamy. Smacznego!

Wszystkie odcinki

Co działo się na Hawajach wcześniej…

Przejdź do odcinków

Komentarze

grzech

gimby nie znajo

Mati

gdzie ta ostatnia część

Fan TDF'A

pierwszy gimby

Partnerzy akcji

Red Bull MOBILE tylko w PLAY

Red Bull MOBILE to marka oferty telekomunikacyjnej PLAY gwarantująca dostęp do Świata Red Bulla.

Zobacz więcej
Sony

Sony Mobile Communications jest firmą należącą do Sony Corporation z siedzibą w Tokio, światowego producenta innowacyjnego sprzętu...

Zobacz więcej

Poznaj bohaterów

Tede

Muzyk, tekściarz, raper, producent muzyczny / telewizyjny, przedsiębiorca, osobowość telewizyjna. Prowadził programy w Viva, MTV, Polsat, TVN Turbo.

Asia Litwin

Choć młoda, startuje z seniorami, a na koncie ma już tytuł wicemistrzyni świata 2009 i mistrzyni Europy 2011. Joanna kitesurfing trenuje od 12. roku życia.

Rafał Dobry Wariat

Wyłowiony z tłumu i ochrzczony bohaterem przez użytkowników – Rafał Dobry Wariat! Jego nieoficjalny fan page na Facebooku liczy już sobie ponad tysiąc fanów.

Kaśka

Specjalistka od spraw niemożliwych, CAD master, na serwetkach w kawiarni majstruje plany swojego wymarzonego domku z palmy! Uwielbia wyzwania, przygody, dziwne zwierzęta, siedzenie po nocach do 4 nad ranem i filmy o transformersach. Od tygodnia pracuje nad najnowszym modelem bikini z kokosów, bo Hawaje będą wycieczką jej życia!

Dowiedz się więcej