Wrzuta
Red Bull MOBILE tylko w PLAY

Red Bull MOBILE to marka oferty telekomunikacyjnej PLAY gwarantująca dostęp do Świata Red Bulla. Dzięki niej możesz oglądać za darmo filmy na YouTubie, korzystać z nielimitowanego Internetu i SMS-ów do wszystkich. Świat Red Bulla to mnóstwo wydarzeń sportowych, kulturalnych i rozrywkowych.

Więcej informacji
Sony

Sony Mobile Communications jest firmą należącą do Sony Corporation z siedzibą Tokio, światowego producenta innowacyjnego sprzętu audio, wideo, gier, urządzeń do komunikacji, sprzętu telekomunikacyjnego i informatycznego przeznaczonego na rynek masowy i dla odbiorców profesjonalnych.

Więcej informacji


Red Bull MOBILE na kartę

Darmowy YouTube w telefonie, nielimitowany internet i SMS-y do wszystkich - tylko Red Bull MOBILE na kartę oferuje Ci taki zestaw! Oglądaj hawajską wyprawę Tede i Asi Litwin w swoim telefonie i dziel się ze znajomymi wszystkim, co Cię zainteresuje.

Szczegóły oferty


Sony Xperia™ Z

5-calowy wyświetlacz gwarantuje ostry jak brzytwa obraz i doskonałą czytelność. Szybki aparat 13 MP z funkcją HDR dla nagrań video i zdjęć pozwoli Ci uchwycić wspaniałe kadry i ujęcia nawet pod mocne światło. Elegancka i wytrzymała Xperia™ Z to jedyny wodoodporny smartfon w swojej klasie. Odkryj Sony Xperia™ Z

Cena w abonamencie   Więcej o Sony Xperia™ Z


Sony Xperia™ J

Wyświetlaj zawartość na dużym 4-calowym wyświetlaczu zapewniającym ostry i wyraźny obraz. Stylowy smartfon z systemem Android zachwyci Cię unikatowymi podświetleniami powiadomień z portali społecznościowych. A Twoją muzykę odtworzysz z niesamowitą czystością dźwięku dzięki aplikacji WALKMAN™. Ciesz się rozrywką na dużym ekranie w stylowym smartfonie Sony Xperia™ J.

Cena w abonamencie   Więcej o Sony Xperia™ J


GoPro Hero3 Black Edition

Mniejsza, lżejsza i 2X bardziej wydajna.
HERO3: Black Edition z wbudowanym Wi-Fi to najbardziej zaawansowana kamera GoPro, jaka kiedykolwiek powstała. W tym przypadku nie było miejsca na oszczędności podczas projektowania produktu, co sprawia, że GoPro jest o 30% mniejsza, o 25% lżejsza i 2x wydajniejsza od poprzednich modeli. Poręczna, łatwa do zamocowania, wodoszczelna do 60m, pozwala rejestrować ultra-szerokie ujęcia w rozdzielczościach 1440p48 fps, 1080p60 fps i 720p120 fps oraz 30 zdjęć na sekundę w 12MP. HERO3 jest najbardziej uniwersalną kamerą na świecie, która pozwoli Ci rejestrować swoje pasje. Wbudowane Wi-Fi i dołączony Pilot Wi-Fi (normalnie odrębne akcesorium o wartości 419 zł), kompatybilność z aplikacją GoPro czynią z HERO3: Black Edition najbardziej wszechstronną ze wszystkich kamer.

Więcej o GoPro Hero3 Black Edition